Serdecznie witamy na stronie firmy HOLMAR, która zajmuje się świadczeniem usług na rzecz kompleksowego zaopatrzenia przedsiębiorstw z segmentu kluczowych gałęzi przemysłu w zakresie profesjonalnych narzędzi, maszyn oraz urządzeń technicznych. Myślą przewodnią działalności naszej firmy jest dostarczanie Klientowi skutecznego i kompleksowego rozwiązania technicznego, co przekłada się na rozwój naszych Klientów i ma zdecydowanie większe znaczenie niż wartość samego narzędzia. Kadra pracownicza związana od wielu lat z rynkiem profesjonalnych narzędzi i urządzeń technicznych gwarantuje profesjonalną obsługę i jest to jeden z ważniejszych elementów decydujących o wyborze naszej firmy jako dostawcy.

Służymy pełną informacją na temat danych technicznych oferowanych przez nas produktów od rekomendacji i doboru produktów poprzez przeprowadzanie prób technologicznych u Klienta, po dostawę zamówionego asortymentu. Ważnym aspektem realizacji zamówień jest uruchomienie produktu u Klienta oraz obsługa posprzedażna i serwis. Dlatego też szczególnie dbamy o wysoki poziom merytoryczny naszej pracy, kompleksowość i szybkość działania aby wspierać Klienta w formie wieloletniej współpracy.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zajmujemy się obróbką skrawaniem wszelakich metali na tokarkach CNC

Nasze wyroby trafiają na cały rynek Europejski ,dzięki wielkiej precyzji i zawsze terminowym dostawom. Nasz dział kontroli jakości dokłąda wszelkich staran aby wykonywane usługi stały na jak najwyrzeszym poziomie.

Wykonujemy przeglądy okresowe oraz naprawy pogwarancyjne

Różnego typu maszyn budowlanych (nie tylko tych będących w naszej ofercie handlowej), silników benzynowych, dwusuwowych i czterosuwowych, a także silników Diesla. Stosujemy oryginalne części zamienne, sprowadzane bezpośrednio od producentów.