Jeśli jesteś chętny do pozyskania nowych doświadczeń zawodowych i wiedzy specjalistycznej – dołącz do NAS!. Firma „HOLMAR” zajmuje się świadczeniem usług kompleksowego zaopatrzenia przedsiębiorstw z segmentu kluczowych gałęzi przemysłu w zakresie profesjonalnych narzędzi, maszyn oraz urządzeń technicznych.

Doradca Techniczny - Handlowiec

Opis stanowiska:

  • budowa nowej struktury rynku
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów w podległym regionie
  • przeprowadzanie prezentacji produktowych dla klientów i sprzedaż oferowanych produktów
  • doradztwo techniczne
  • przygotowywanie ofert sprzedażowych
  • planowanie sprzedaży i bieżące raportowanie  pracy
  • dbałość o wizerunek firmy na podległym obszarze

Wymagania:

  • samodzielność w planowaniu swojej pracy i nastawienie na realizację celów
  • wytrwałość i determinacja w budowaniu bazy klientów
  • odwaga i pewność siebie w związku z możliwością odmowy ze strony klienta
  • komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność obsługi programów Word, Excel, Power Point
  • doświadczenie lub orientacja w sprzedaży podobnych produktów

Oferujemy:

  • pracę w zespole specjalistów
  • pakiet szkoleń, który pozwoli na sprawne wdrożenie w nowe obowiązki oraz szkolenia rozwojowe
  • umowę o pracę
  • prosty i jasny system wynagrodzeń (podstawa + premia zadaniowa + prowizja), wysokość prowizji nie jest ograniczona i zależy wyłącznie od osobistych wyników sprzedaży
  • potrzebne narzędzia pracy: laptop, telefon oraz samochód służbowy
  • możliwość awansu na stanowisko kierownicze

Pracownik Biurowy

  • przygotowywanie  ofert / prezentacji  sprzedażowych
  • utrzymywanie kontaktów z klientami w wyznaczonym regionie
  • aktywne doradztwo techniczne
  • kontakt z partnerami firmy i dostawcami
  • monitorowanie aktualnych przetargów na platformach b2b

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie lub wyższe ( preferowane kierunki techniczne )
  • dokładność i sumienność
  • mile widziane praktyczne doświadczenie w zakresie prac administracynjo - biurowych
  • komunikatywność z zespołem
  • umiejętność obsługi programów MS Office

Oferujemy:

  • potrzebne narzędzia pracy: laptop, telefon

Prosimy o przesyłanie CV oraz krótkiego uzasadnienia, dlaczego chcesz z nami pracować (nie oczekujemy długich i sztampowych listów motywacyjnych).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na e-mail : rekrutacja@holmar.net.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez HOLMAR z siedzibą w Czarnej Wsi."