Dział sprzedaży

Dariusz Holik - Doradca Techniczno Handlowy

tel :  696-273-663
e-mial : d.holik@holmar.net.pl

Paweł Tokarz - Doradca Techniczno Handlowy

tel : 532-484-187
e-mail : p.tokarz@holmar.net.pl
Krzysztof Pach - Doradca Techniczno Handlowy

tel : 606-351-747
e-mail : k.pach@holmar.net.pl

Adam Pasternak - Doradca Techniczno Handlowy

tel : 784-010-597
e-mail : a.pasternak@holmar.net.pl

Łukasz Chmielewski - Doradca Techniczno Handlowy

tel : 602-679-996
e-mail : l.chmielewski@holmar.net.pl
Karol Dąbrowski - Doradca Techniczno Handlowy

tel : 664-913-555
e-mail : k.dabrowski@holmar.net.pl

Michał Grabiński - Doradca Techniczno Handlowy

tel : 784-010-604
e-mail : m.grabinski@holmar.net.pl
Marcin Straube - Regionalny Doradca Techniczno Handlowy - Dolny Śląsk 

tel : 734-463-540
e-mail : m.straube@holmar.net.pl

Księgowość i Płatności

Anna Kall-Paruzel - Płatności i finanse

tel : 34 314-24-90
fax : 34 314-24-06
e-mail : a.paruzel@holmar.net.pl

Magdalena Suska - Księgowość

tel : 34 314-24-90
fax : 34 314-24-06
e-mail : m.suska@holmar.net.pl

Magazyn

Karol Pasieka - Kierownik Magazynu

tel : 34 314-24-90
e-mail : k.pasieka@holmar.net.pl

S
ebastian Jabłoński - Z-Ca Kierownika Magazynu

tel : 34 314-24-90
e-mail : s.jablonski@holmar.net.pl